Antrasis VšĮ „EOS grupės“ psichologo, psichodramos terapeuto Evaldo Karmazos seminaras

Balandžio 23 d. progimnazijos 5-8 klasių mokinių atstovai susirinko į antrąjį VšĮ „EOS grupės“ psichologo, psichodramos terapeuto Evaldo Karmazos seminarą „Kaip turėtų pasikeisti mokinių gyvenimas Baltupių progimnazijoje per artimiausius penkerius metus?“.

Šio susitikimo metu mokiniai aktyviai diskutuodami grupėse pabandė įsivaizduoti, kokioje mokykloje jie norėtų mokytis, o po to savo „įkurtą“ mokyklą palygino su mokykla, kurioje mokosi dabar. Kita užduotis įtraukė dar labiau – bėgiodami ir klijuodami pliusus bei minusus visi savo progimnazijoje ieškojo privalumų ir tobulintinų dalykų, o apibendrindami išsakė palinkėjimus Baltupių progimnazijai.

Džiaugiamės mokinių noru aktyviai dalyvauti tobulinant mokyklos veiklą ir gebėjimu pastebėti gerus dalykus!