Vilniaus Baltupių progimnazija dalyvauja

akcijoje „Veiksmo savaitė BE PATYČIŲ 2015”

Kovo 23-29 dienomis šeštą kartą visuomenės dėmesį į patyčių epidemiją sutelks „Veiksmo savaitė BE PATYČIŲ 2015“. Iniciatyvą organizuojanti emocinės paramos tarnyba „Vaikų linija“ dalyvauti ir palaikyti „Veiksmo savaitę“ kviečia aktyvias švietimo įstaigas, organizacijas bei socialiai atsakingas verslo įmones, kurios nori kartu stabdyti patyčių plitimą mūsų šalyje.

„Veiksmo savaitė BE PATYČIŲ“ yra viena iš „Vaikų linijos“ jau vienuoliktus metus vykdomos kampanijos „BE PATYČIŲ“ dalių. Praėjusiais metais „Veiksmo savaitėje BE PATYČIŲ“ dalyvavo daugiau nei tūkstantis mokyklų, darželių, nevyriausybinių organizacijų iš visos Lietuvos.

„Vaikų linija“ šiais metais daugiau dėmesio skirs elektroninėms patyčioms bei sieks paskatinti tiek paauglius, tiek suaugusius atkreipti dėmesį į savo elgesį socialiniuose tinkluose, kai visai nesusimąstant yra skatinamos patyčios ir prisidedama prie jų sklaidos. Kiekvienas lengva ranka paspaustas „Patinka“ prie įžeidžiančio komentaro ar „Dalintis“ prie nuotraukos ar vaizdo įrašo, kuriuo siekiama pasišaipyti iš kito, padeda patyčioms internete plisti kaip virusui“, – aiškina dr. R.Povilaitis.

Kviečiame susipažinti su renginiais, veiklomis mūsų mokykloje>>>