Baltupių progimnazijos trečiokai dalyvauja Verkių atsinaujinančios energetikos muziejaus projekte

Baltupių progimnazijos trečiokai dalyvauja Verkių atsinaujinančios energetikos muziejaus projekte

Rugsėjo 16-19 d. trečių klasių mokiniai Verkių atsinaujinančios energetikos ekspozicijoje daug sužinojo apie aplinkosaugines atsinaujinančios energetikos idėjas. Vadovaujant gidui, vaikai atliko eksperimentus su veikiančiais saulės, vėjo, vandenilio kuro modeliukais. Po interaktyvios ekskursijos dailininko piešimo pamokoje atsinaujinančios energetikos tema trečiokai apmąstė pasirenkamą gyvenimo būdą ir savo požiūrį išreiškė piešinuose. Piešinių konkurso nugalėtojų darbai bus eksponuojami Verkių ekspozicijoje, vėliau – Vilniaus miesto savivaldybėje. Projekto  įdomiausi momentai bus viešinami TV reportaže, straipsniuose bei tinklalapyje www.pradeknuosaves.lt.

2