Kas naujo Baltupių progimnazijoje 2014-2015 mokslo metais, kada Rugsėjo 1-osios šventė, kt.?

Kas naujo Baltupių progimnazijoje 2014-2015 mokslo metais, kada Rugsėjo 1-osios šventė, kt.?

Baltupiuose Rugsėjo 1-osios šventė bus švenčiama  35-tą kartą. Pagrindinis mokyklos sukakties minėjimas įvyko š.m. gegužės  10 d. Vilniaus Kongresų rūmuose.

Mokyklai skirta viso labo 40 000 litų investicijų. Gautos lėšos bus skirtos erdvei, esančiai prieš Aktų salę, atnaujinti. Tiesa, darbai bus vykdomi rugsėjo mėnesį. Muzikos pamokos laikinai vyks kitose patalpose. Į Aktų salę laikinai teks eiti per lauką, per kitą įėjimą.

Mokytojų laisva valia didelis Mokytojų kambarys perduotas mokinių mokymosi sąlygoms pagerinti. Jis jau atnaujintas ir ten vyks pamokos. Mokytojų kambarys bus netrukus įrengtas pagal galimybes buvusiame 211 kabinete, kuris yra perpus mažesnis už buvusį.

Į priešmokyklinio ugdymo grupes iš vaikų darželio „Gintarėlis“ ateina 56 vaikai.

Kadangi grupės, kuriose yra po 28 vaikus, yra per didelės, kreiptasi į savivaldybę su pasiūlymais pagerinti priešmokyklinio ugdymo sąlygas. Savivaldybė pritarė pasiūlymui :

-steigti tris grupes po 18 vaikų ir joms skirti po vieną patalpą, kurioje bus mokomasi, žaidžiama ir miegama lovytėse;

– steigti ir ketvirtą grupę, kurioje bus 20 vaikų be tradicinio miego, sudarant galimybę po pietų pagulėti su sportine apranga ant sulankstomų čiužinių; ketvirtoji grupė skirta mūsų mokinių sesutėms, broliukams, vaikams, gyvenantiems mūsų aptarnaujamoje teritorijoje, ketinantiems  mokytis mūsų mokykloje ir toliau;

– skirti papildomą finansavimą baldams, mokymo priemonėms įsigyti.

Jau aptverta kuriama vaikų žaidimo aikštelė mokyklos stadione. Joje žais priešmokyklinio ugdymo grupių vaikai, pailgintos darbo dienos grupių mokiniai, pradinių klasių mokiniai.

Buvo prognozuojama, kad bus steigiamos penkios pirmokų klasės. Šios dienos situacija leidžia teigti, kad labiau tikėtina, kad bus atidarytos keturios.

Ketvirtadienį, rugpjūčio 28 d., 16 val. pirmo aukšto vestibiulyje-Agoros aikštėje- bus paskelbti priešmokyklinio ugdymo grupių  vaikų, pirmų klasių mokinių sąrašai pagal klases, naujokų priskyrimai klasei.

Sekmadienį, rugpjūčio 31 d., nuo 16 iki 18 val. mokykla bus atidaryta. Bus galima susirasti savo būsimą klasę, pasitikslinti, kur reiks ateiti rugsėjo pirmą dieną, užduoti  klausimus administracijos nariams, o 17 val. būsimi  pirmokai su tėveliais  esant pageidavimui galės užeiti į savo klasę ir susitikti su administracijos atstovais, klasės vadove-mokytoja.

Rugsėjo 1d. tradicinė šventė prasideda 9.00 val. aikštėje priešais centrinį įėjimą. Pirmokėliai su tėveliais renkasi savo klasėse 8.30 – 8.40 val.

Stebėkime orų  prognozes ir tinkamai apsirenkime.

Kreipiamės į buvusius mokinius, kviečiame susiburti ir aplankyti savo mokyklą, klasę penktadieniais. Apie planuojamą atvykimą prašau pranešti direktoriui bent prieš savaitę el. laišku.