Vasaros dienos stovykla „Sveika, vasara, Baltupiuose -2014“

Vasaros dienos stovykla „Sveika, vasara, Baltupiuose -2014“

Baltupių progimnazijoje birželio 2-13 d. vyko jau tradicine tapusi vasaros dienos stovykla „Sveika, vasara, Baltupiuose -2014“.

Stovyklos metu mokiniai aplankė Amatų gildiją, Vilniaus senamiestį, Pranciškonų bažnyčią, vyko į Karo technikos ir transporto muziejų, kino teatrą „Multikino“, Geležinkelių muziejų,  susipažino su Vyriausiojo policijos komisariato, Vilniaus apskrities Priešgaisrinės gelbėjimo valdybos 6-osios komandos bei Bendrojo pagalbos centro 112 veikla.  Taip pat dalyvavo sporto ir judėjimo dienai skirtose veiklose, žaidė stalo ir lauko žaidimus. Paskutinę stovyklos dieną mokiniai pasidalijo įspūdžiais bei piešė įsimintiniausią stovyklos dieną.

Dėkojame visiems mokytojams, dirbusiems vasaros dienos stovykloje, bei organizacijoms, kurios  šiltai priėmė mokinius bei supažindino su savo veikla.

Akimirkos iš stovyklos>>>