Popietė „Atrask ir pažink Lietuvos saugomas teritorijas“

Popietė „Atrask ir pažink Lietuvos saugomas teritorijas“

Sausio 25d., šeštadienį, Baltupių progimnazijos aktų salė buvo pilna mokinių, nepabūgusių šalto oro. Baltupių progimnazijos mokytojos Edita Koverovienė, Daiva Žabienė ir Evelina Saliutaitė sukvietė Vilniaus mokyklų moksleivius, lankančius Vilniaus jaunųjų turistų centrą ir jiems prijaučiančius, į popietę „Atrask ir pažink Lietuvos saugomas teritorijas“. Mokiniai dar kartą įsitikino, kad Lietuvoje yra ypatingo grožio vietų, kurias verta aplankyti ir ,be abejo, jas saugoti. Galbūt dėl to, kad mūsų mokyklos mokiniai jau keli metai iš eilės vyksta lankyti regioninių parkų, juos lydėjo sėkmė – pirmąsias dvi vietas užėmė baltupiečiai, trečioji teko jungtinei Basanavičiaus ir Jeruzalės mokyklų komandai. Sveikiname nugalėtojus!

Atrask ir pažink saugomas Lietuvos teritorijas

Akimirkos iš popietės…