Baltupių progimnazijoje gruodžio 2 d. (pirmadienį) lankysis naujos LRT televizijos laidos „Tėvų klasė“ kūrybinė grupė

Gruodžio 2 dieną (pirmadienį) Baltupių progimnazijoje nuo 9 val. iki 13 val. lankysis LRT televizijos kūrybinė grupė, kuri, bendradarbiaudama su Švietimo ir mokslo ministerija, kuria naują laidą apie mokyklas, vaikus ir jų ugdymą.

Laida „Tėvų klasė“ bus rodoma  sekmadieniais 17 val. per LRT televiziją, o penktadieniais 18.20 val. per TV3 bus rodoma trumpoji, vos 3 minutes trunkanti laida „2×2“.

Laidoje bus stengiamasi parodyti mokinių mokymosi  mokykloje kokybės pokyčius, kaip panaudojamos galimybės įsivertinti ir būti įvertintam (standartizuoto ir tradicinio mokinių mokymosi pasiekimų, vidaus ir išorės įsivertinimo/vertinimo nauda mokyklai, mokytojui, mokiniui, mokinių tėvams, visuomenei).

LTV laidos kūrėjai įsipareigoja pateikti informaciją apie vaikus ir jų tėvelius, mokytojus, mokyklą pozityviai.

Pasitikime svečius pasitempę, o ne įsitempę, pasipuošę klases, tvarkingai apsirengę ir šypsodamiesi, parodykime, ką mokame ir pamokose, ir pertraukų metu.

Post scriptum. Kada bus rodoma laida apie mūsų mokyklą? Mums bus pranešta vėliau, o laida startuoja šį sekmadienį 17 val.