Programa „Drauge su vaiku“

Programa „Drauge su vaiku“

Prailgintos dienos grupę lankantys mokiniai dalyvauja Vilniaus miesto psichologinės-pedagoginės tarnybos  vykdomoje Visuomenės sveikatos programoje „DRAUGE SU VAIKU“.

Programos tikslas – tikslingai formuoti vaikų pozityvią nuostatą į save ir supančią aplinką.

Socialinių įgūdžių lavinimo užsiėmimai vaikams.

Programa „Drauge su vaiku“ orientuota į vaikų socializaciją. Per  socialinių įgūdžių lavinimo užsiėmimus mokiniai stiprins savo asmeninių galių suvokimą, plėtos bendravimo ir konfliktų sprendimo įgūdžius, kartu didės atsparumas žalingam aplinkos poveikiui. Socialinių įgūdžių lavinimo užsiėmimai mokys vaikus  konstruktyviau bendrauti, spręsti konfliktus, analizuoti savo elgesį ir būti atsakingais už savo veiksmus.

Užsiėmimai vaikams vyks vieną kartą per savaitę. Užsiėmimo trukmė – 2 akademinės valandos. Viso – 10 susitikimų. Užsiėmimus veda Vilniaus miesto psichologinės – pedagoginės tarnybos socialinės Pedagogės Aurelija Zacharevičienė ir Nerija Guogė.