6D KLASĖS MOKINIAI DALYVAVO EDUKACIJOJE APIE DAUNO SINDROMĄ

Spalio 16 d. mūsų mokyklos 6d klasės mokiniai vyko į „Žmonių su Dauno sindromu ir jų globėjų asociacijos“ kartu su socialine blynine „Pirmas blynas“ organizuojamą edukacinę paskaitą apie Dauno sindromą.

Per vieną trumpą valandą šeštokai sužinojo, kas yra Dauno sindromas, kokie žmonių, turinčių pastarąjį, ypatumai, pažiūrėjo puikų filmuką ir dalyvavo diskusijoje. Sulaukę daugybės pagyrų už puikų elgesį, gražų bendravimą ir spalvotas kojines, kaip paramos ir tolerancijos ženklą Dauno sindromą turintiems, mokiniai buvo pavaišinti gardžiausia sriuba ir didžiausiais blynais. Edukacijai pasibaigus, svečius „Pirmo blyno“ darbuotojai išlydėjo su plačiausiomis šypsenomis, nuoširdžiai dėkodami ir kviesdami sugrįžti.

Šeštokai jau žino: kartais trumpa edukacinė paskaita verta daugiau nei pačios tolimiausios ir brangiausios kelionės!

Mokytoja Greta Kniškaitė-Nagelienė