Vasaros dienos stovyklos „Sveika, VASARA, Baltupiuose – 2020” akimirkos

Vasaros dienos stovykla „Sveika, VASARA, Baltupiuose – 2020“ organizuojama progimnazijos 1-4 klasių mokiniams. Stovyklos metu vaikai ugdo savo emocinį ir socialinį intelektą, konfliktų sprendimo ir bendradarbiavimo įgūdžius (dalyvauja protmūšiuose bei viktorinose). Taip pat mokiniai yra įtraukiami į kūrybinę, lavinamąją, pažintinę veiklą, daug dėmesio skiriama gyvosios gamtos pažinimui.

Vaikai lankėsi Riešės žirgyne, daug laiko praleido gryname ore. Gamino saldumynus su „Dianos saldainių“ konditere, susipažino su konditeriaus profesija.

Stovyklautojai aplankė Muitinės muziejų, Gedimino pilies bokšto muziejų, kur susipažino su muitinės veikla, Vilniaus miesto istorija ir Vilniaus miestu.

Svečiuose vaikai sulaukė „Raganiukės teatro“ spektaklio, kuriame vaikai patys galėjo tapti aktoriais.

Stovyklos uždarymo dieną vainikavo edukacinis užsiėmimas su animatoriumi, vaikai pūtė muilo burbulus, ragavo spragėsių, pūtė balionus ir taip atsisveikino su vasaros stovykla.