Rugsėjo 1-osios šventė Vilniaus Baltupių progimnazijoje

Mokslo metų pradžios šventė vyks 2020 m. rugsėjo 1 d.

8.30 val. – 3 – 4 klasių mokiniams su tėveliais (pageidautina kuo mažesnis tėvelių skaičius, pvz., vienas šeimos atstovas) šventė vyks progimnazijos kieme prieš pagrindinį įėjimą. Po šventės pirmoji pamoka lauke iki 45 min., esant blogam orui – klasėse iki 30 min.  Tėveliai į mokyklą nebus įleidžiami, mokinius palydi jų mokytojos.

10.00 val. – 1 – 2 klasių mokiniams su tėveliais (pageidautina kuo mažesnis tėvelių skaičius, pvz., vienas šeimos atstovas) šventė vyks progimnazijos kieme prieš pagrindinį įėjimą.  Po šventės pirmoji pamoka lauke iki 45 min., esant blogam orui – klasėse iki 30 min.  Tėveliai į mokyklą nebus įleidžiami, mokinius palydi jų mokytojos.

11.30 val. – 5 – 6 klasių mokiniams su tėveliais (tik 5 klasių, pageidautina kuo mažesnis tėvelių skaičius, pvz., vienas atstovas iš šeimos) šventė vyks progimnazijos kieme prieš pagrindinį įėjimą. Po šventės pirmoji pamoka lauke iki 45 min., esant blogam orui – klasėse iki 30 min.  Tėveliai į mokyklą nebus įleidžiami, mokinius palydi klasių vadovai.

13.00 val. – 7 – 8 klasių mokiniams šventė vyks progimnazijos kieme prieš pagrindinį įėjimą Po šventės pirmoji pamoka lauke iki 45 min., esant blogam orui – klasėse iki 30 min.  Tėveliai į mokyklą nebus įleidžiami, mokinius palydi klasių vadovai.

Esant ypatingoms aplinkybėms dėl COVID-19, PRAŠOME LAIKYTIS BENDRŲ SAUGUMO REIKALAVIMŲ:

• Į šventę atvykstama tik klasei skirtu laiku.
  • 1 klasių mokiniai su tėveliais renkasi aikštelėje prie sporto salės sienos, kol šventės eigoje bus pakviesta atvesti pirmokus.
  • Kieme prieš pagrindinį įėjimą klasei skirta viena eilė (pastatytos kėdės išlaikant atstumą).
  • 2-8 klasių mokiniai laukia šventės savo eilėje.
  • Atėję tėveliai stovi nuošaliau, dėvi veido apsaugos priemones, laikosi saugaus atstumo.
  • Mokiniams rekomenduojama dėvėti veido apsaugos priemones.
  • Esant lietui, šventė progimnazijos kieme prieš pagrindinį įėjimą nevyks,  klasių vadovai ves pirmąją pamoką klasėse. Dalyvauja tik mokiniai.

TIKIMĖS VISŲ SUPRATINGUMO IR SUSITELKIMO.