„Ekologiškumo virusas plinta 2018“


Lapkričio 23 d. Vilniaus Tech Parke dvi Baltupių progimnazijos šeštokų komandos dalyvavo Vilniaus miesto ir rajono aplinkosaugos konkurse „Ekologiškumo virusas plinta 2018“. Penktų-šeštų klasių konkurse dalyvavo septyniolika komandų.
Džiaugiamės, kad mūsų mokyklos komandai „Smegenūzai“ pavyko užimti antrąją vietą! Konkurso tikslas – atkreipti dėmesį į aplinkosaugos problemas, tinkamą atliekų rūšiavimą ir tvarkymą. Konkursas skatino mokinių bendradarbiavimą, kūrybingumą, išradingą antrinių žaliavų naudojimą kuriant kalėdinį žaisliuką.
„Smegenūzų“ komanda – Barbora Aižinaitė, Eglė Pečiokaitė, Žygimantas Varkala, Gabeta Paršuto, Vincentas Kalcas, mokytoja Daiva Zaveckienė ir komanda „Ekogrupė“, kuriai šį kartą pritrūko sėkmės, smagiai ir įdomiai praleido laiką. Ačiū visiems už palaikymą!