Projekto „Žodžio galia” renginys antrokams

Vasario 28 d. bibliotekoje – informaciniame centre vyko edukacinis renginys – spektaklis „Raganiukė“ (pagal Otfried Preussler knygą „Raganiukė“).  Bibliotekoje susirinko tikrų tikriausios raganos su šluotomis ir jaunoji, geroji Raganiukė, kuri labai norėjo tapti ragana. Ji su 2a ir 2e klasės mokiniais įrodė raganoms, kad gali tokia tapti. Antrokai su Raganiuke susibičiuliavo, kartu šoko, skaitė knygos ištraukas, piešė ir net bandė skraidyti ant šluotų.

Renginys buvo projekto „Žodžio galia“ tęsinys, kurio tikslas skatinti vaikus kuo daugiau skaityti. Organizatoriai: Vilniaus kolegijos pedagogikos fakulteto studentės, specialioji pedagogė Neringa Kaminskienė ir bibliotekininkė Božena Voitkevič.