Atvirų durų dienos Vilniaus miesto pedagoginėje-psichologinėje tarnyboje

Vilniaus miesto psichologinė-pedagoginė tarnyba, prisijungdama prie „Vaikų linijos“ inicijuojamos „Veiksmo savaitės BE PATYČIŲ 2018“, kviečia mokyklų bendruomenes būti aktyviomis sprendžiant patyčių problemą mokyklose.
Tuo tikslu 2018 metų kovo 19-26 dienomis Vilniaus miesto psichologinėje-pedagoginėje tarnyboje bus organizuojamos atvirų durų dienos-konsultacijos mokinių tėvų ir pedagogų grupėms.

Atvirų durų tikslas – suteikti paramą mokinių tėvams, kurių vaikai patiria patyčias arba patys tyčiojasi iš kitų, skatinti mokinių tėvų, pedagogų kritinį mąstymą, ieškant problemos sprendimo būdų, padėti įsisąmoninti, išreikšti savo jausmus ir lūkesčius mažinant patyčias mokykloje.

Grupinė konsultacija mokinių tėvams vyks 2018-03-19 d. (pirmadienį) 17.30-19.30 valandomis.

Grupinė konsultacija pedagogams vyks 2018-03-26 d. (pirmadienį) 15-17 valandomis.

Renginio vieta – Vilniaus miesto psichologinė-pedagoginė tarnyba, A. Vivulskio 2a, Vilnius.
Registracija telefonu – 8 5 2650908
Dalyvių skaičius ribotas.

Mokinių tėvai ir pedagogai, dalyvavę grupinėje konsultacijoje patyčių prevencijos tema, turės galimybę susitarti dėl individualių konsultacijų.