Projektas „Draugo diena”

2017 m. lapkričio 29 d. logopedines pamokėles lankantys 1c ir 1d klasių mokiniai dalyvavo respublikiniame projekte „Draugo diena“. Projekto tikslas – plėsti mokinių sampratą apie draugystę, skatinti mokinių bendradarbiavimą, pagarbą vienas kitam.
Vilniaus Baltupių progimnazijos pirmokai apsikeitė užduotimis su Klaipėdos Tauralaukio progimnazijos antrokais.
Lapkričio 29 d. paminėjome „Draugo dieną“ ir atlikome mums atsiųstas užduotis: surengėme diskusiją apie draugystę, skaitėme ir analizavome pasakėčią „Lokys ir du draugai“, piešėme savo draugus, žiūrėjome senosios animacijos filmuką „Berniukas ir kamuolys“.
Vaikai buvo apdovanoti naujųjų bičiulių iš Klaipėdos atsiųstomis dovanomis: saldainiais ir bloknotais.

Logopedė Daiva Švirinaitė