Veiksmo savaitė BE PATYČIŲ – aktyvioji pertrauka

Kovo 23 d. Veiksmo savaitės BE PATYČIŲ metu po trijų pamokų Agoros aikštėje vyko ikimokyklinio ugdymo grupių vaikų ir pirmų klasių mokinių aktyvioji pertrauka „Draugaukime”, kurią vedė neformaliojo ugdymo būrelio „Sveikata ir fizinis aktyvumas” mokinės. Pertraukos metu mokinės rodė įvairaus intensyvumo pratimus, o vėliau prisijungė ir žiūrovai, norintys parodyti savo mėgstamą treniravimosi pratimą. Fizinis aktyvumas turi būti kasdienė mūsų veikla, ypač mokykliniame amžiuje. Tai suteikia jėgų, sveikatos, geros nuotaikos, pasitenkinimą gyvenimu. Fizinio aktyvumo metu mokomės bendravimo įgūdžių, laviname kūrybiškumą, geriname laikyseną, koordinaciją, mokomės pratimų anatomijos, nebijoti pralaimėti.