Kviečiame į paskaitą tėveliams Baltupių progimnazijoje

Kovo 22 d. 18 val. mokykloje (207 kab.) vyks paskaita tėveliams ir kitiems suaugusiems, besirūpinantiems mūsų mokyklos mokiniais.
Paskaitos temos:
1. Patyčios mokykloje: kaip pastebėti, atpažinti ir padėti vaikui. Lektorė – mokyklos psichologė Gintarė Statkienė.
2. Vaiko teisių apsaugos pagrindų įstatymo naujosios pataisos, kuriomis uždraudžiamos visų rūšių smurtas prieš vaikus. Lektorės – policijos nepilnamečių reikalų inspektorė Irina Gaidelienė, mokyklos socialinė pedagogė Lina Možeikė.
3. Ypatingi mokiniai klasėje. Ką turime žinoti, jei mokykloje yra kitoks vaikas? Lektorė – mokyklos specialioji pedagogė Neringa Kaminskienė.
Trukmė – apie 60 min.
Tėvelių prašome į paskaitą registruotis el. paštu: rastine@baltupiu.vilnius.lm.lt iki kovo 22 d. 15 val. (nurodant laiško temoje „Registracija į paskaitą“). Taip pat galima užsiregistruoti ir atvykus į sekretoriatą.